ŠKOLA ENERGIE MEL

cesta k sobě

REFERENCE klientů

REFERENCE - VIDEA

roční kurz seberozvoj 2016/2017

 

roční kurz seberozvoj 2017/2018

 roční kurz - ženský kruh 2017/2018

ženský kruh na přání - uzavřená skupina - 3 denní - červen 2018

individuální kurz - "pokojný bojovník" 2018

 

individuální kurz - "pokojný bojovník" 2018

 

 

 

Reference, které přicházejí poštou a e-maily

20.3.2018

Miládko, chci Ti poděkovat za všechno, co jsi pro mě za dva roky a kousek udělala a děláš, hodně to pro mě znamená a jsem za to vděčná. Každý den se něco malého či většího odehrává, odlupují se staré vrstvy, přichází vhledy, díky Tobě a energii. Málokdy jsem v té vděčnosti, když se vidíme a mohla bych to říct osobně, tak když to na mě přišlo teď, aspoň píšu. DĚKUJU! Mám Tě ráda 8-). Marcela

1.3.2018

Pobyt v tichu

V tichu jsem pobýval jen necelých 48 hodin a přesto mi to přineslo nové vhledy do mnou prožívaných situací a mých vnitřních nastavení. Jak říká jedno indiánské přísloví: „Abys zaslechl sám sebe, potřebuješ tichý den.". A tak také chápu význam pobytu v tichu – dokud se člověk neztiší a nezastaví, tak neuslyší dostatečně to, co se ozývá z jeho nitra. A ve chvíli, kdy to začne vyplouvat na povrch, tak na základě svého naladění a odborné asistence přítomného terapeuta se věci řeší rychleji a snadněji. Pobyt doporučuji komukoliv.

Michal

 

24.2.2018

Otevřený kruh
Bylo to moc prima - děkuju. Během jednoho dne mít možnost "uvidět" a hlavně si uvědomit tolik věcí. Přestože jsem si neplánovala žádnou konstelaci pro sebe - užila jsem si všechny, s kterými přišli ostatní a v každé si našla něco pro sebe. A pořád se mi připomíná to důležité: Přítomnost okamžiku a soustředit se na to - žiju tady a teď. Milado, děkuju - díky tomu, co děláš - lze pochopit mnohem snadněji a rychleji.

Dáša

 

25.2.2018

společná podpora na dálku ze sobotního otevřeného kruhu

Moc děkuji za včerejší "léčení", oči mám o moc lepší.

Jitka

 

1.2.2018

Pobyt pokojného bojovníka.

Milá Milado,
stále mě něco nutí Ti napsat.
Vím,že je to velmi krátká doba od našeho týdenního setkání,ale žije to ve mě.
Navíc mi to dává smysl,zapadá to do mého života,poznání,které jsi mi odkryla.Také zřejmě nastala doba na jeho odkrytí.
Všechno navazuje,můj dřívější život na tento jsou v plynulém propojení a navíc se to děje přirozeně.Jakoby mi dříve chyběla nějaká část poznání sama sebe.Jsem nyní pro sebe více skutečná(autentická),přirozená a klidnější.
Konfrontuji se se svými pocity,ve kterých objevuji,kdo jsem skutečně.
Je až neuvěřitelné,jaký mi to dává smysl.
Předtím jsem vůbec nevěděla s kým mám tu čest.Teď vím,že s Tebou a se Mnou.
Děkuji Ti. Tobě,že dovolíš,aby se skrze Tebe věci děly.
Objímám Tě.
Janka

 

15.2.2018

Pobyt v tichu:
Od pobytu v tichu jsem neměl žádná očekávání a minimum duchovních a "seberozvojových" zkušeností. Tak jsem si říkal, že si aspoň pořádně odpočinu.

Naštěstí pro mě a pro můj posun uvnitř sebe sama byl celý kurz výborně poskládaný přesně tak, jak bylo třeba.

Rozhodně nejde o pobyt v naprostém tichu. Jde především o to být sám se sebou.

Po příjezdu mě čekaly za úkol dvě meditace s hudbou a úkony přesně na tělo (jedna večer, jedna ráno). Zde člověk většinou, aspoň mě se to podařilo, nakousne něco, co ho trápí a co by potřebovalo ven.

Druhý den dopoledne následovalo řízené sezení s Miladou, která se vašeho problému dokáže výborně ujmout. I když já jsem hodně uzavřený a po duchovní stránce je se mnou dost těžká práce. Po třech hodinách jsme pokročili jen o píď. Alespoň tak se mi to jevilo. Odpoledne bylo naštěstí krásně, takže jsem se byl projít do krásných okolních lesů. I tady mě napadalo několik podnětů k další práci se sebou. V noci již to začínalo být pro mě trochu dlouhé a jak jsem byl již celkem odpočinutý, převaloval jsem se a přemýšlel o všem možném.

Poslední den dopoledne byla opět řízená práce s Miladou, kde jsme postupně došli až k samé podstatě mého vnitřního strachu, na který už narážím déle než rok.

Cítím, že dobře poskládaný program tohoto pobytu a Milady skvělá odbornost celou dobu, od začátku až do konce, vedly pomalými krůčky až k závěru, za který jsem byl velmi rád a který si myslím není pro některé jednoduché nalézt, pokud se musí stále po jednotlivých konzultacích vracet do kolotoče pracovních a rodinných dní.

Vašek

 

1.11.2017 rychlá "pomoc" na dálku

Ráda bych poděkovala Miladě a Ester a Michalovi Kindlovi za záchranu života mého domácího mazlíčka - želvy. Bez jejich zásahu by želva zemřela. Všichni projevili velkou profesionalitu, vstřícnost a pohotovost. Nyní se má můj miláček opět dobře a překvapila jsem i pana veterináře tím, jak se dala želvička rychle do pořádku. Zázraky se dějí...:-) Děkuji moc.

:-)

Eva

 

17.9.2017 osobní konzultace

Děkuji za sdílení a láskyplné vedení v klidném a příjemném prostředí - bezpečný prostor pro VŠE, co potřebujeme řešit nebo jen sdílet. Cítila jsem opravdový zájem, trpělivost v naslouchání a krásné jemné reakce, které "byly šité na míru" právě pro mě, pro můj osobní růst a víru v sebe... Ty doznívají a usazují se ve mně. Děkuji. S láskou

Milena

 

 

REFERENCE KLIENTŮ - k ostatním kurzům a konzultacím

zde můžete vkládat (formou komentáře) své reference k osobním konzultacím, kurzům i jiným akcím - taktéž si můžete přečíst, co jiní lidé napsali :-):-)

Čtěte více... Komentáře: 7

FOTKY - PRÁCE V PŘÍRODĚ - květen 2016

celodenní skupina - cvičení v energii a práce s energií přírody

Čtěte více...

FOTKY - KONSTELACE - červen 2017

celodenní setkání - rodinné a systemické konstelace

Čtěte více...

FOTKY - HARTMANICE - září 2017

dvoudenní setkání - meditace, cvičení, vztahy

Čtěte více...

FOTKY - EMOCE - 23.9.2017

celodenní skupina - práce s emocemi - zvukem, pohybem a vlastním tělem - Písek

Čtěte více...

FOTKY - KONCERT NA KŘIŠŤÁLOVÉ MÍSY - 21.10.2017

večerní koncert - hrál Michal Kindl - Písek

Čtěte více...

FOTKY - KUTNÁ HORA 27.1.2018

celodenní skupina - meditace v pohybu

Čtěte více...

FOTKY - kruh - téma JSEM RODIČ

sobota 15.4.2018 - Dubí Hora

Čtěte více...

REFERENCE KLIENTŮ - roční kurz seberozvoje ve skupině

2,5 minutové video - sdílení účastníků ročního kurzu seberozvoje 2016/2017

Čtěte více...

:-)

Přihlášení