ŠKOLA ENERGIE MEL

cesta k sobě

REFERENCE klientů

reference - videa

 

REFERENCE KLIENTŮ - k cvičení v energii - rozklikněte "čtěte více"

a přečtěte si názory těch, co už cvičí, a pokud už i vy cvičíte v energii a chcete se o něco podělit s ostatními, postačí napsat komentář

Čtěte více... Komentáře: 4

Reference, které mi přicházejí poštou či e-maily

Milá Miládko,

stále ve mně doznívají krásné pocity ze závěrečného setkání (cvičení), na které jsem se od 18.12. moc těšila. Tehdy u mne nastal zlom a byla (a je) to hlavně Tvoje zásluha. Nebýt šedou myškou (nebo UHO) a nebát se být sama sebou, dovolit si být sama sebou... Vymazala jsi z mé hlavy moje pochybnosti, brnkla jsi velice jemně na tu správnou strunku a nechala jsi ji doznít... Spousta věcí mi "docvakla" a dívám se na ně jinak... Na závěrečné lekci jsem taky pochopila tu rozličnost nás čtyřech zúčastněných a přesto jsme byly (Tvojí zásluhou) úžasně propojené.
Děkuji Ti za osobní afirmaci, formulovanou každému přesně na tělo a za úžasný osobní symbol, mluvící za vše.
Neumím slovy popsat vše, co cítím, ale vím, že jsi neuvěřitelná kouzelnice, která dokáže z jedince vykřesat i to zdánlivě nemožné (pokud on sám chce). Neuměla jsem si představit, jak dokážu sama cvičit, jak mne bude tělo samo poslouchat, ale poslouchá...
Cvičím zatím 30 min nebo 2x 30 min, většinou na to, "co nejvíce potřebuji", ať si tělo vybere samo. Po cvičení je mi vždy krásně po těle i na duši a věřím, že bude lépe a lépe... A na noc si dávám v posteli 5-15 min na "krásné sny". Úžasná noc!

Objímám a přeji Ti krásné dny.

paní Věra 17.1.2018

 

Krásný den, Milado :-),
od srdce Vás zdravím a ještě jednou Vám upřímně velmi děkuji za plnohodnotně strávené okamžiky ve Vaší péči.
Až nyní se mi skládají střípky z informací, které jste mi postupně předala a které jsem si potřebovala vyslechnout.
Na jejich základě tvořím zadání mého cvičení a hledám příčiny mých vzorců chování. Asi si umíte představit, že to není procházka růžovým sadem :-) a že to skutečně bolí...Je to zvláštní, že při každém průchodu bolestmi sice naříkám, ale zároveň mi přichází v postupných dávkách radost z uvolnění a zprůchodnění "cest" v mém těle i duši :-)
Velmi děkuji za tento dar i poznání a ráda se s Vámi časem podělím o mé prožitky.

paní Petra 26.4.2018

V létě 2016 jsem oslovila dosavadní absolventy kurzu CVIČENÍ V ENERGII a požádala je o vyplnění krátkého dotazníku "zpětná vazba ke kurzu".

Děkuji touto cestou všem, kteří věnovali čas vyplnění dotazníku, je to pro mne cenná zpětná vazba a velmi si toho vážím. Všem těm, kteří souhlasili i se zveřejněním, děkuji dvojnásob, protože to poslouží nejen mě, ale i jiným lidem :-)

A  zveřejňuji tedy všechny odpovědi, ke kterým jsem získala souhlas. Věřím, že v nich můžete najít odpověď, pokud se budete rozhodovat, zda se do kurzu chcete přihlásit.

Pro ty z vás, které zajímá především zdravotní stránka věci, jsem vyznačila odpovědi týkající se zdraví. Ostatním, které zajímají i jiné aspekty, doporučuji pročíst si podrobněji celé odpovědi.

 :-)             :-)              :-)

Alena Liďáková – momentálně na rodičovské dovolené

zkušenosti před kurzem - cvičení žádné, alternativa ano

Kurz mne velmi překvapil. Spolupráci s Miladou hodnotím jako výbornou, i když se přiznávám, že některým věcem jsem v průběhu kurzu úplně nerozuměla. Jak cvičím, vše ale více a více chápu. Kurz doporučuji. A já osobně se již těším na další typy kurzů.

od ukončení kurzu – 1,5 roku

Cvičím cca 3- 5 hodin týdně

Cvičení mi v oblasti zdraví přináší nápravu. Kromě toho se cítím lépe, vyrovnanější. Je to cesta. Každé cvičení je jiné, i když se některé věci a cviky opakují častěji. Na cvičení mne přivedla má kamarádka z Písku. Zmínila se o něm při jedné z návštěv v Sušici a za 14 dní jsme již byli s Miladou domluvené na schůzce a cvičení v Hartmanicích.

V té době jsem se právě přestala léčit na RS (roztroušená skleróza). Rozhodnutí přestat se léčit bylo pouze moje, lékaři nedoporučovali. Do té doby jsem si píchala denně injekce a na deprese měla užívat Neurolu. Předepsání Neurolu byl TEN okamžik, kdy jsem si řekla NE a začala hledat jinou cestu. Cvičení a vše co se týká energie MEL je TA cesta. Velmi mi pomáhá vyrovnat se sama se sebou a s mou nemocí, kterou již vlastně skoro nemám.

 

Michal Ing. – podnikatel v IT

zkušenosti před kurzem – čchi-kung – Orel v hnízdě 2,5 roku, ZY chcikung půl roku

S průběhem kurzu jsem byl spokojený. Individuální, příjemný a osobní přístup ke všem řešeným záležitostem byl samozřejmostí. Milada je svědomitá a pečlivá. Přistupuje k lidem osobně a empaticky. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 1,5 roku

Cvičím cca 1,5 hodiny denně.

Díky cvičení mám lepší imunitu a zažívání. Již cca před rokem (půl roku od kurzu) jsem mohl přestat používat léky na astma a alergie. Na úplném odstranění tohoto onemocnění stále ještě pracuji. Pokud přijde zdravotní problém, jsem schopen svými cvičebními prostředky ho řešit. Cítím více energie a vitality. Cítím více pohody a klidu. Cítím méně stresu a strachu – např. I při viditelně běžných životních situacích – např. návštěva zubaře, konflikty v práci. Vnímám i zlepšení rodinných vztahů. V oblasti duchovního rozvoje mi cvičení přináší hlubší náhled na život. Na jeho význam a smysl. Na bytí člověka – prožívání, cestu životem, na chápání překážek a jejich významu. Zkrátka jsem se změnil ve své podstatě.

 

Mgr. Jitka Marková, Dis - porodní asistentka

zkušenosti před kurzem – cvičení jógy

Kurz byl úžasný, skvělý, neuvěřitelný, všezahrnující. V ničem mne nezklamal. S Miladou je skvělá spolupráce. Je to úžasný člověk. Mám k ní 100% důvěru. Velmi ji obdivuji v jejích schopnostech a znalostech. Má neuvěřitelné schopnosti léčit lidi, pomáhat lidem a hlavně je naučit, aby si mohli pomáhat sami. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 11 měsíců

Cvičím cca 30 minut denně

Cvičení mi přináší úlevu od bolesti (bolesti kloubů-kolena, bederní páteř, zápěstí, atd.), protažení celého těla, psychické uvolnění, uvolnění psychických bloků. Přineslo mi samostatnost – svoje zdravotní i psychické potíže si dokážu řešit sama. Nemusím vyhledávat pomoc druhých. Zvyšuje se moje intuice, citlivost, vnímavost sobě samé i lidem v mém okolí.

 

Klientka, která souhlasila se zveřejněním bez uvedení jména – psychoterapeutka, lektorka, poradce v sociálních službách

zkušenosti před kurzem – reiki, šamanské techniky, jóga, od roku 2006 buddhistický učitel

Kurz nemá chybu. Ale já jeho přínos málo využívám a rozvíjím. Dostala jsem skvělý nástroj, s nímž mohu pracovat a pořád ho rozvíjet – to vím. A vím, že mi v tom Milada vždy pomůže tak nejlépe, jak je to možné. S Miladou je mi vždy dobře, i když je mi třeba dočasně zle. A věci se s její pomocí hodně hýbou... Kurz doporučuji těm, kteří chtějí na sobě pracovat, ale nejvíc musí člověk sám vědět, že chce.

od ukončení kurzu – 10 měsíců

Cvičím cca 10 minut ráno a 15 minut večer. Ráno skoro vždycky. Večer tak 1-2x za týden.

Co mi cvičení přináší – Neumím posoudit, do jaké míry to, co se se mnou děje a to jak se cítím, souvisí se cvičením a do jaké míry s jinými faktory. Každopádně se cítím stále zdravější – srovnala se mi dlouhodobá anémie, přestaly problémy se zrakem, dobře spím, přestaly bolesti zad, ramen... Zkouším cvičit vždy na aktuální zdravotní problémy a ony rychle odeznívají. Postupně se stále více smiřuji – se sebou, se svými nedostatky, s lidmi okolo, s tím jak věci jsou a jak se dějí. Takže zažívám méně tenze a obav. Vidím lidi kolem sebe s větší láskou, ubývá snahy rovnat je do latě nebo zachraňovat. Jsou fajn tak, jak jsou. Jsem klidnější a spokojenější. Zpočátku jsem hodně cvičila „na odstranění bariér na mé duchovní cestě" , protože cítím, že sama sebe pořád nějak držím na uzdě. To fungovalo, až jsem se lekla. Silněji pak fungovala jakákoliv duchovní praxe – soucítění, motlitby, vliv na druhé – a to jsem se polekala... asi aby mé nezralé ego tuto sílu nezneužilo.. tak jsem se vrátila spíše ke cvičení na problémy těla a vztahů. A vlastně si teď uvědomuji, jak moc chci tu duchovní cestu – takže díky.

 

Klientka, která souhlasila se zveřejněním bez uvedení jména – sociální pracovnice, psychoterapeutka

zkušenosti před kurzem - žádné

Kurz mi přinesl překvapení za překvapením. Do teď nevím, co si mám o tom myslet :-). Milady přístup hodnotím jako: důvěra, opora, pevnost, laskavost,ochota, přijetí . Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 7 měsíců

Cvičím cca 20 minut denně

Co mi cvičení přináší nebolí mne záda, rozvahu a zklidnění.

 

Tomáš Dip. Mgmt – Business Development Director/ Coach

zkušenosti před kurzem – aktivně Hatha jóga

Kurz mi přinesl nové rozměry, nový pohled na sebe samého. Spolupráce s Miladou byla vždy otevřená a na velmi dobré úrovni. Kurz doporučuji.

Od ukončení kurzu – 6 měsíců

Cvičím cca 5 - 45 minut denně

Cvičení mi pomáhá cítit se silněji. Povzbuzuje mi, když se necítím dobře. Často mi pomohlo řešit nějaký akutní fyzický problém. Otevírá nové způsoby, jak hledat pomoc sám, bez pomoci dalších osob. Přivádí mě na hledání příčin problémů a potíží. Pomáhá mi nalézt větší vnitřní klid, posouvá mě na mé duchovní pouti.

 

Bára - referent

zkušenosti před kurzem – jóga, chci-kung

S kurzem jsem byla spokojená. V průběhu kurzu jsem byla trochu v nejistotě, co „z toho bude". S Miladou mi bylo docela fajn. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 6 měsíců

Cvičím i cca 30 minut až 1 hodinu denně podle potřeba a volného času, který mám.

Co mi cvičení přináší – nemám už takové bolesti zad jako dřív. V případě potřeby si akutní stav rozcvičím. Cvičím především na fyzické problémy, přesto se cítím klidnější a vyrovnanější.

 

Jitka Jaroušková aktuálně žena v domácnosti

zkušenosti před kurzem - cvičení jógy, konzultace u Ing. Vojtěcha Lusta, různé přednášky a kurzy – např. Škola Feng Shui, Psychosomatika a další seberozvojové aktivity

S průběhem kurzu jsem byla naprosto spokojena. Přišel mi šitý přímo „na míru". Miladu mám od prvního setkání moc ráda. Považuji ji za profesionálku ve svém oboru. Je mi blízká i jako člověk samotný. Jsem jí vděčná za velké poznání ve svém životě. Díky ní lépe chápu řadu situací a dokážu je přijmout z jiného úhlu pohledu a s určitým nadhledem. Kurz doporučuji těm, kteří se nebojí poznat pravdu o sobě.

od ukončení kurzu – 5 měsíců

Cvičím 15 – 20 minut denně

Líbí se mi, že cvičení je možné nastavit na konkrétní zdravotní problém, který se ihned začne řešit. Během cvičení a konzultací s Miladou se mi rozpustil jeden žlučníkový kamen a četnost záchvatů se snížila na minimum. Zároveň se cvičením užívám Artyčokové tablety. To je pro mne opravdu velký úspěch, vyřešit si zdravotní problém jinou cestou než operací. Při cvičení jde člověk do svého nitra, zklidní se a více si uvědomuje sám sebe. Nezaměřuji již tolik pozornosti na vnější okolí, ale stále více poznávám svoji podstatu. Snadněji nacházím příčiny svých obtíží.

 

Marcela – zdravotní sestra

zkušenosti před kurzem – Reiki, Kundalini Reiki

Čas strávený na kurzu byl využitý k osobnímu rozvoji, přizpůsobený mým možnostem. Kromě jiného byl milým a přínosným setkáním s Miladou. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 5 měsíců

Cvičím cca 30 minut denně

Cvičení mi přináší úlevu při akutních onemocněních (např. bolest zubů) a postupné zmírňování chronických problémů (např. premenstruační syndrom). Nutí mne k zamyšlení se nad tím, co chci na sobě změnit, uvidět to a pojmenovat. Pozvolna mění moje stereotypy v myšlení, předsudky, strachy... Otevírá moje srdce.

 

Gabriela Čuřínová – referent zákaznického centra

zkušenosti před kurzem – kineziologie, metoda RUŠ

Na kurz musím pět samou chválu... Byl to můj úplně první kurz. Jsem moc ráda, že jsem Miladu poznala a jsem s ní velmi spokojená. Umí mne vždy nasměrovat tou správnou cestou. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 4 měsíce

Cvičím cca 1,5 hodiny denně

Pokud cítím v těle začínající bolest nebo rozbíhající se zánět, zacvičím si 1x až 3x podle úrovně problému, a „nepohoda" ustoupí. Po velmi malých krůčcích mi připadá, že se dostávám do „rovnováhy". Snažím si uvědomit , proč se některé věci dějí, ale jejich rozklíčování je pro mne prozatím ještě složité. Díky cvičení pociťuji uklidnění, objevení sebe sama, nalezení mých chybných programů (vzorců), které vznikly v průběhu mého dětství.

 

Ing. Dagmar Chmelíková – koordinátor projektů

zkušenosti před kurzem – žádné

Kurz mne rozhodně nezklamal. Mimo jiné mi přinesl i uvědomění si, že nic není samozřejmost a že je důležitá pokora. To, že jsme tady – je příležitost se něčemu naučit a někam se posouvat. Že to za nás sice nikdo neudělá, ale že tuto možnost máme a můžeme to ovlivnit prací na sobě. A průběh kurzu? Byla to prostě zábava.... Poznávat sama sebe, občas mít i pocit naštvání, ale nakonec „se vidět" a v pohodě se sama sobě zasmát. Ať se dělo cokoliv – slzy, smích, vztek, výsledkem byla vždy úleva. A Milada??? Někdy jsem měla chuť po ní něco hodit a ona to ví a v klidu tam stojí, usmívá se a občas ještě popíchne: Ty mne teď nemáš moc ráda, co?"... Myslím, že jsem na ni i vrčela ...... Skvělá spolupráce. Moc mi pomohla. Neumím si představit lepší. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 3 měsíce

Cvičím cca 1 – 1,5 hodiny denně

Cvičení mi přináší úlevu od bolesti zad a šíje, mám dost fyzické energie. Také zklidnění sama sebe, klidný spánek, i když mám období zátěže v pracovním i osobním životě. Pochopení, že „ všechno je dobře" a pochopení nebo alespoň větší toleranci k činům ostatních, i když na tom stále ještě pracuji.

 

Erika, PaedDr. – povoláním i posláním učitelka

zkušenosti před kurzem - REIKI I,II, ADT I,II, Kundalini Reiki I, Zy Qigong I

Samotný kurz mi přinesl důvěru v sebe sama. S Miladou se mi pracovalo dobře, byl to pro mne mnohdy silný emociální zážitek. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu - 3 měsíce

cvičím 30 -45 minut denně

Od té doby, co cvičím doma, se zlepšila moje imunita. Cvičení mi dává radost, pocit stability, jistoty, vyrovnanosti, svobody, lehkosti. Zbavuje mne přebytečné negativní energie. Dívám se na problémy z jiného úhlu pohledu. Častěji dostávám odpovědi na moje otázky a prosby. Problémové situace vyřeším s větším nadhledem, netrápím se jimi dlouho. Co nejvíc oceňuji, že je to cvičení individuální, žádné šablony. Vždy nejvhodnější pro konkrétního člověka. Cvičení mne neustále překvapuje. Na cvičení se vždy těším.

 

Lenka – podnikatelka, prodavačka, řeznice

zkušenosti před kurzem – cvičení jógy

Na lekci jsem se vždy těšila. Vždy byla pro mne přínosem.... Ale byl moc krátký.... A já bych chodila pořád. Spolupráci s Miladou hodnotím jako úžasnou a přínosnou. Je mi dobře v její blízkosti. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 3 měsíce

Cvičím cca 15 minut denně

Cvičením si uvolňuji bolesti v zádech. Ráno mi nastartuje organismus na celý den. Večer mne zklidní a uvolní. Zlepšuje mi náladu. Ujasňuji si myšlenky, zbavuji se stresu a špatných emocí. Přináší mi i jiná uvědomění, změnu v myšlení a vnímání sama sebe a bytostí kolem nás. Vnímám barvy a energie

 

Zuzana Ernestová – provozní

zkušenosti před kurzem – REIKI 1. A 2. stupeň, kvantová vlna

Kurz jsem si užila. Milča je lektorka, jaká má správná duchovní lektorka být. Nic nevnucuje, jen předává. Dělá to bez postranních úmyslů a s láskou. Pro sebe bych si nemohla přát lepší. Jen mne mrzí, že žiju tak daleko od Písku, kde působí. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – dva a půl měsíce

Cvičím cca 2x 20 minut denně aktivně + pasivně při cestách a ve spánku

Cvičení mne pomalu uzdravuje moje tělo, ve všem na co cvičím. Pomáhá mi přijmout samu sebe a mít se ráda za a všech okolností. Jsem teď schopná lépe rozpoznat své ego. Jsem teď plná radosti a lásky, a když zrovna ne, tak nevadí... Už nemám strach ze sebe, z lidí... Je toho hodně, ale co cítím celou svou bytostí je láska a vděčnost k síle, co nás stvořila. A moc se těším, co mne v mém životě ještě čeká. Je fajn, že mi cvičení „naloží" vždy jen to, co zvládnu.
Od dětství jsem sportovala a i vrcholově, takže mé problémy s páteří a klouby jsou dost omezující, ale od ukončení kurzu se bolesti pomalu snižují, a když mě akutně něco rozbolí (záda, hlava, kolena), většinou stačí si jednou zacvičit a bolest pomine. Proto že mé problémy jsou chronické, tak cvičím, cvičím a cvičím. A hlavně vnímám, jak mě cvičení pročišťuje na všech úrovních, duchovní, duševní, mentální, i té fyzické.

 

Míša Bc. A Mgr.– fyzioterapeutka v seniorském domě

zkušenosti před kurzem – jóga, tai-či, alternativa od mládí

Kurz mne nezklamal v ničem. Miladu hodnotím na 1 s hvězdičkou. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 2,5 měsíce

Cvičím cca 15 minut denně, někdy i více, stále ještě hledám svůj „režim"

Cvičím relativně krátce a střídám zadání, takže z celkového pohledu zatím nejsem schopná podat relevantní informaci.

 

Marie, Mgr. – speciální pedagog

zkušenosti před kurzem -praktikující katolička, 10 let jóga

První napojení na cvičení pro mne bylo nepopsatelnou emotivní smrští. Každé další napojení jsem velmi prožívala a nechtělo se mi tento proces ukončovat. V průběhu kurzu jsem se naučila vracet se zpět a každé cvičení si velmi užívám. Obsah kurzu mne ničím nezklamal, možná bych ho rozšířila o více setkání. Milada je skvělý, respektující a empatický průvodce, supervizor, organizátor. Vždy byla připravena na každé setkání. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 2 měsíce

Cvičím i několikrát denně, po kratších časových úsecích, celkem cca 5 hodin týdně.

Co mi cvičení přináší - Posilování intuitivního vnímání, znát svoje tělo, naslouchat mu. Rovnováhu, pokoru, naději, klid. Větší ukotvení ve víře a uchopení skrze napojení. Šíření lásky a radosti. Vyléčení několikaletých cyst na vaječníkách. Pochybnosti ve způsobu a formě mé pedagogické činnosti v současném školském systému a přemýšlení nad dalším mým setrváním v něm.

 

Ing. Dita Macháčková – překladatelka

zkušenosti před kurzem – několik let práce na sobě, konstelace, holotropní dýchání, odbloky

Kurz byl báječný. Možnost bezpečného prostředí, kde je možné ventilovat svoje emoce bez obav. K Miladě mám naprostou důvěru. Je možné se jí se vším svěřit. Jasně jsem cítila její vedení zhora, bez zásahů ega. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 2 měsíce

Cvičím cca 15- 40 minut denně intenzivně plus průběžně při běžných činnostech (např. cvičení na rovnání zad při práci na počítači)

Cvičení mi přináší to, že se více soustředím na své fyzické čakry. Nabírám energii. Zklidňuji se, mám lepší schopnost „vypnout" hlavu a koncentrovat se. Více si uvědomuji svoje chování. Vnímám velmi intenzivně svůj vzrůstající duchovní rozvoj a zlepšující se vztahy s blízkými i přáteli.

 

Ing. Jiří Macháček – stavební inženýr, momentálně na rodičovské dovolené

zkušenosti před kurzem – jóga, šamanské techniky a indiánské rituály

Na každé další setkání v kurzu jsem se vždy těšil. Milada je vstřícná. Vždy ochotná pomoci s konkrétními otázkami nebo problémy. Je diskrétní, příjemná. Pevná opora ve chvíli nejistoty nebo náročného cvičení. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 2 měsíce

Cvičím cca 15 minut denně

Cvičení v oblasti tělesné využívám především k rozhýbání zablokované šíje. Jako terapeut mi tento prostředek přinesl zesílení meditačních schopností , které využívám především k rozklíčování témat souvisejících s mými migrénami a otázkami životního zaměření. Zjemňuje se vnímání energie v těle. Lépe vnímám svoji životní cestu a „pobídky a vnuknutí" na ní.

 

Mgr. Ladislava Malá – učitelka, psychoterapeutka

zkušenosti před kurzem - cca 20 let se věnuji antroposofii především v oblasti pedagogiky, krátkodobě jsem cvičila jógu a tai-chi, dlouhodobě se zabývám věcmi „mezi nebem a zemí" a absolvovala jsem mnoho kurzů, seminářů (např. chůze po žhavém uhlí, šamanské bubnování atd.)

Na jednotlivé lekce kurzu jsem se vždy těšila. Oceňuji velmi bezpečné prostředí vytvořené díky lektorce Miladě. Milada je velmi otevřený člověk. I když jsem měla někdy dojem, že je složité spojit naše rozdílná chápání, vždy se to nakonec podařilo. Pokud se oba snaží, vždy se najde cesta. A Milada umí nacházet. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 2 měsíce

Cvičím 30 minut denně každý den

Co mi cvičení přináší – Znatelně se zlepšila bolest zad. Která mě trápila dlouhodobě díky psychické zátěži. Oceňuji možnost vybrečet se „někomu" na rameni, i když ten někdo není z masa a kostí. Zároveň se mi spousta věcí ujasňuje a „řeší" díky ponoření se do energie. Získávám duševní klid i v těžších situacích. Cvičení mi přináší další drobná, ale důležitá uvědomění si svých sklonů a schopností. Rozvíjí se více má tolerance k různým způsobům myšlení a vnímání lidí a jejich pochopení. Učím se nechat věci běžet a mám radost z pozorování a vnímání souvislostí. Učím se vidět mé „nedostatky", které se díky cvičení vyjevují ve pro mne vnímatelné formě. Učím se s nimi pracovat, aniž by mne to porazilo. Cítím energii jako všudy a vždy přítomnou.

 

Michal – Key Account Manager

zkušenosti před kurzem – rekreačně jóga

Během kurzu jsem zjistil, že potřebuji ještě hodně „cvičit". Milady energie je neuvěřitelná. Kurz doporučuji všem připraveným.

od ukončení kurzu – 2 měsíce

Cvičím cca 20 minut denně

Cítím se svěžejší. Cvičením si odbourávám drobné bolesti a ztuhlosti. Cvičení mi i zlepšuje náladu.

 

Ing. Petr Šoch – ekonom, podnikatel

zkušenosti před kurzem - žádné

Už během kurzu se každý člověk mění. Spolupráci s Miladou hodnotím jako výbornou. Děkuji moc. Kurz doporučuji.

od ukončení kurzu – 2 měsíce

Cvičím 1,5 – 2 hodiny denně

Jako důsledky v oblasti fyzické roviny vnímám uvolnění a zvýšení hybnosti všech kloubů. Zmírňuje moje dlouhodobé bolesti páteře ze sedavého zaměstnání. V oblasti terapeutické práce sám na sobě mi přináší obrovskou úlevu v těžším životním období, které momentálně prožívám. Pro můj duchovní rozvoj ho vnímám jako pomocníka k pochopení a vnímání vlastních mentálních programů. Používám ho k postupnému pročišťování těchto svých vnitřních programů.

                

:-)

Přihlášení